Konzepcja „mostu powietrznego“

Koncepcja gabinetu Kidsdocs zatytułowana „most powietrzny“ oznacza naprawienie zębów dzieciom w ciągu dwu dni i pod całkowitą narkozą. Ma to sens zawsze wtedy, kiedy dziecko niechętnie poddaje się zabiegom lub kiedy uszkodzenia zębów są poważne bądź też kiedy w Państwa kraju lub mieście nie ma specjalistów zajmujących się dziecięcym uzębieniem. Lekarze gabinetu Kidsdocs są wyspecjalizowani w obchodzeniu się z taką sytuacją.

Proszę zarezerwować sobie dwa dni i przyjechać z dzieckiem na zabieg do Berlina do naszego gabinetu. W ciągu zaledwie kilku godzin naprawimy zęby Państwa dziecka tak, że zaraz po zabiegu będziecie mogli Państwo opuścić nasz gabinet bez potrzeby kolejnych zabiegów.

Konieczną dla Państwa dziecka terapię ustalamy wraz z Państwem podczas pierwszego dnia wizyty na podstawie gruntownej diagnozy. Druga wizyta to już sama terapia pod narkozą kolejnego dnia. Jesteśmy już wtedy przygotowani do zajęcia się Państwa dzieckiem. Nasi lekarze anestezjolodzy są obecni przez cały czas i czuwają nad stanem zdrowia Państwa dziecka. Po zakończeniu pozostaje jeszcze wystarczająca ilość czasu na wypoczynek. A potem możecie Państwo wspólnie udać się w drogę do domu.

Językiem porozumiewania się jest zwykle język angielski. Jeśli jednak zajdzie taka konieczność, pośredniczymy w kontaktach z tłumaczami, polecamy stosowne hotele i udzielamy wskazówek odnośnie odpowiedniego programu alternatywnego dla współpodróżującego rodzeństwa i innych osób towarzyszących. Chętnie służymy Państwu pomocą w organizowaniu pobytu w Berlinie!

Jeśli życzycie sobie Państwo dla Waszego dziecka szybką pomoc stomatologiczną na wysokim poziomie, proszę skierować do nas zgloszene e-mailem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Państwa Kidsdocs – gabinet stomatologów dziecięcych w Berlinie.