Kompetencje stomatologów

Wszyscy lekarze gabinetu Kidsdocs i wszyscy pozostali pracownicy wyspecjalizowani są na leczenie dzieci. Kompetencja socjalna i emocjonalna odpowiadają nawet największym wymogom. Design gabinetu oraz koncepcja zabawy zorientowane są wyłącznie na potrzeby i życzenia naszych małych pacjentów. Od roku 1998 leczymy zgodnie z ugruntowaną naukowo koncepcją Pediatric-Dentistry rodem z USA. Wszyscy nasi lekarze stomatolodzy ukończyli dwuletnią specjalizację w zakresie stomatologii dziecięcej i dysponują wieloletnim doświadczeniem. Pediatra – pani dr Agostini – ukończyła studia magisterskie w zakresie Pediatric Dentistry w USA i pracowała tam przez wiele lat jako wykładowca uniwersytecki. Wielu z nas ma własne dzieci.

Pracujemy przy zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów i jesteśmy w wielu przypadkach w stanie utrzymać zęby mleczne tam, gdzie gdzie indziej zostałyby usunięte.

Doskonałym know-how dysponują także nasi anestezjolodzy dziecięcy. Dzięki wysoce profesjonalnej technice operacyjnej dbają oni o bezpieczeństwo tak w przypadku małych jak i większych zabiegów pod narkozą. Anestezjolodzy są długoletnimi, doświadczonymi lekarzami, dawnymi lekarzami naczelnymi Kliniki Uniwersyteckiej w Berlinie. Towarzyszą nam przez cały czas trwania zabiegu i czuwają nad stanem zdrowia małych pacjentów. Sale przebudzania się z narkozy wyposażone są oczywiście w kontrolny sprzęt video. Naszym profesjonalizmem gwarantujemy najwższy stopień bezpieczeństwa dla Państwa dziecka!